Temizlik Hizmetleri

Maviş Temizlik, insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, modern iş yaşamının zorluklarını ortadan kaldıran, müşterisinin ihtiyacına göre esneklik gösteren ve kendini sürekli yenileyerek müşterisini daima memnun kılan kurumsal bir temizlik ve yönetim hizmetleri kuruluşudur.

Maviş Temizlik’in uzmanlaştığı hizmet alanları; ofis ve bina temizliği, fabrika genel ve proses içi temizliği, AVM temizliği, fuar organizasyonları, okul-hastane temizliğidir.

Temizlik yüzeyin cinsine, yapısına, kirin cinsine göre değişiklikler göstermektedir. Sektörün öncülerinden olan Maviş Temizlik, sahip olduğu tecrübesiyle, kullandığı tüm makine, araç-gereç ve temizlik ürünlerinde sunduğu hizmete en uygun ve insan sağlığına duyarlı seçimler yapmaktadır.

Yalnızca görünen yüzeylerde değil, görünmeyen kısımlarda da kir, mikrop, bakteri, vb. bulunduğunun bilincinde olan Maviş Temizlik, hizmet sunduğu tüm alanlarda %100 hijyen sağladığının garantisini vermektedir.

Maviş Temizlik, sağladığı temizlik hizmetlerinin yanında, müşterilerinin ana faaliyetlerini destekleyici hizmetler de sunmaktadır. Bu kapsamda uzman kadroları ile yaptığı analizler neticesinde ihtiyaçları belirleyerek süreci başlatır.

Şirket kültürüne ve vizyonuna uygun olan profili oluşturarak, seçme ve yerleştirme faaliyetlerini yürütür. Personelin adaptasyon sürecinde ihtiyaç duyduğu tüm eğitimleri üstlenir, performans takibi ve raporlama hizmeti sunar.

Böylelikle müşteriler ana işine odaklanırken, Maviş Temizlik müşterilerinin çalışmalarında başarı sağlayacak katma değerli hizmetler yaratır.

Endüstriyel alanlarda gerçekleştirilen sinerji ortaklığı, bir outsource hizmetinin en yüksek katma değer sağlayabileceği oluşumdur. Müşterinin ve tedarikçi pozisyonundaki kurumun birlikte, ortak amaç için, karşılıklı izlenebilirliğin yüksek olduğu bir platformda dış kaynak kullanımı sadece sözleşmeler ile sınırlı kalmamakta, zaman içinde yeni hizmet alanları ortaya çıkabilmektedir. Bu platformun kurulabilmesi bir bilgi birikimi, vizyon ve yönetim tecrübesi gerektirmektedir. Maviş Temizlik, belirtilen sinerji ortaklığının başarısını yürüttüğü projelerde (Oyak Renault, Delphi, vb.) kanıtlamıştır.

Maviş Temizlik, hizmet üretim zincirinde en önemli halka olan mavi ve beyaz yakalı personelinin sosyal haklarına saygılı, her koşulda personeline destek olan bir konumdadır.

 
Joomla SEO powered by JoomSEF