Endüstriyel Temizlik


Endüstriyel alanların ve fabrikaların genel temizlikleri ve bakımı; makine sistemi ile temizlenir, çalışma ve iş ortamına hazırlanır. Çalışma ortamının temizliği iş verimliliğini artırır, iş gücü kaybını önler.

Maviş Temizlik Şirketi olarak; endüstriyel alanda faaliyet gösteren sanayinin işletme sahibi ve yöneticilerine endüstriyel temizlik ekiplerimizin, işyerlerinizde expertiz çalışması ve yerinde fizibilite çalışması yapmasını öneririz. Endüstriyel temizlik için yeterli alt yapı ve ekipmanlara haiz olup, endüstriyel temizlikte başarılı bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Endüstriyel temizlik için gereken ithal kimyasallar ve bu kimyasalları doğru bir şekilde kullanan profesyonel ekiplerimizle çalışmaktayız.

Endüstriyel temizlik; fabrikanızın, atölyenizin, deponuzun daha verimli işleyebilmesi için düzenli yapılması gereken bir işlemdir. İlk başta ek masraf gibi görülebilecek endüstriyel temizlik, yapılan araştırmalara göre, %5 ila %20 arasında verimlilik kazandırmaktadır. Düzenli yapılan temizlik hizmeti, masraftan öte size kâr sağlayacaktır. Özellikle gıda, sağlık gibi dezenfekte alan isteyen sektörlerde, Maviş Temizlik Şirketi olarak; gereken hijyeni uzman ekiplerimizle sağlıyoruz.

Maviş Temizlik Şirketi olarak, endüstriyel temizlikte en dikkat ettiğimiz husus; işyerinizde, fabrikanızda, atölyenizde üretim yaptığınız malzemelere zarar vermemektir. Uzman kadromuz; yapıya en uygun olan kimyasalı seçip, temizlik hizmetini vermektedir. Bir diğer husus da, işinizi bölmemektir. Temizlik hizmetimizi, günlük çalışma ritminizi bozmadan, size en uygun vakitlerde gerçekleştirmekteyiz.

  • Zeminlerin sadece görünen kısımlarını temizlemiyoruz, daha derinlikli dezenfekte ediyoruz.
  • Kablo yollarını işyerinizin donanımına zarar vermeden,
  • Metal aksesuarlarınızı, malzemenin dokusuna zarar vermeyecek bir şekilde,
  • Endüstriyel atıkların neden olduğu lekeleri, lekenin yapısına uygun malzemelerle,
  • Plastik üretim ekipmanlarınızı zarar vermeden temizliyoruz.

 
Joomla SEO powered by JoomSEF