Ev Temizliği

Yapılacak işlemler için gerekli görüşmeler ve gerekli raporları oluşturarak gerekli ekip ve ekipmanlar Oluşturduktan sonra hizmet bölgemizde siz degerli üşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşarız.

Bir kişilik olan elamanımız gündelikçi bayan tarzı çalışmaktadır sabah,09.00 akşam.17.00 saatleri arasında çalışmaktadır bu zaman zafında camlarınız ev ve ofisinizin genel temizligini yapmaktadır kullanacagı malzemelerin teminatı fimamız tarfından yapılamktadır.not kullandıgımız bezler kullan at olup ikinci bir kez kullanılmaz ve buna benzer sünger tel mutfaktaki kullanılan kovalarımızda ayrıdır.

İki kişilikten oluşan ekibimiz ev ve ofislerinizde genel temizlik cam temizligi halı ve koltukların yerinde yıkanması duvar silinmesi gibi faliyetler vermektedir. isteğe baglı duvar yerine dolap içlerini de yaptıra bilirsiniz kullanacagı malzemelerin teminatı fimamız tarfından yapılamktadır.not kullandıgımız bezler kullan at olup ikini bir kez kullanılmaz ve buna benzer sünger tel mutfaktaki kullanılan kovalarımızda ayrıdır .

 
Joomla SEO powered by JoomSEF